Samostatná kapitola bezpečnostních služeb je moderní sledování objektů dronem. Tato stále více žádaná disciplína je velice spolehlivá, zejména ve špatně dostupném terénu Vašeho pozemku se Vám vyplatí. Dron snadno z výšky monitoruje celý prostor, pokud například pořádáte větší akci, jako festival nebo například silniční závody. Dron ohlídá všechny přestupky řidičů i dodržování pravidel.

Průzkum dronem se používá i pro sledování terénu, jako ochrana před požáry a v případě potřeby pro rychlé hlášení kolizí. Ať už potřebujete ohlídat stavby, velké sklady, nebo monitorovat pohybu osob v areálu, natáčení a ostraha objektů dronem je sázka na jistotu. Z přeletu je možné pořídit fotodokumentaci, fotografie a videa z místa natáčení se zálohují.

K dispozici pro Vás máme dron DJY Fantom 4, OK-X049F a kvalitně zaškolené pracovníky, kteří s dronem pracují. Domluvte si u nás osobní schůzku a projednejte svoje požadavky na hlídání svých objektů. Získáte tak klid ke své vlastní práci a jistotu, že jste pro ostrahu svých pozemků udělali maximum.